http://vitelco.com.tr/images/VITELCO/SOCIAL/en.png http://vitelco.com.tr/images/VITELCO/SOCIAL/en.png

Dış Kaynak Yönetimi

Müşterilerimizin bilişim teknolojileri alanında ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için deneyimli kadromuz ile Dış Kaynak desteği sunmaktayız. Vitelco olarak, müşterilerimizin verimliliklerini artırarak, maliyetlerini daha düşük tutabilecekleri şekilde Dış Kaynak Yönetimi çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Danışmanlık

Vitelco, farklı alanlardaki uzman kadrosu ile, en yeni teknolojileri kullanarak verilen hizmetin kalitesini artırmak ve müşterilerimize fayda sağlamak için danışmanlık hizmetleri vermektedir.Bu doğrultuda vizyonumuz, bilgi teknolojilerinin getirdiği tüm avantajları müşterilerimize fayda olarak sunmaktır.

Yönetilebilir Hizmetler

Vitelco yönetilebilir hizmetler desteği ile ihtiyaca uygun hizmet modelinin tasarımı ve yapılandırılmasını sağlayarak, hizmet kalitesinin güvence altına alınmasını ve yönetilmesini müşterilerine sunmaktadır.Yönetilebilir hizmetler sayesinde maliyet tasarrufu sağlanarak kaliteli iş gücü oluşturma hedeflenmektedir.

Anahtar Teslim Çözümler

Vitelco olarak hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, tüm SDLC süreçleri kapsamında analiz,tasarım,yazılım, test ve operasyon adımlarında uçtan uca anahtar teslim çözümler sunmaktayız. Bilgi teknolojileri altyapılarınızın kesintisiz ve verimli çalışması için konusunda uzman kadromuz ve güçlü iş ortaklarımız ile hizmet veriyoruz.

İletişim

Vitelco Bilişim Hizmetleri A.Ş
  info(@) vitelco.com.tr
  +90 212 366 58 09 
  +90 212 286 39 24 
  Head Office:Maslak Mah. Bilim Sokak, Sun Plaza Blok No:5/A İç Kapı No :13 Sarıyer/ - İstanbul 34485 Türkiye.
  R&D Office :Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark İkitelli OSB Mahallesi Teknopark Sk No:1 Başakşehir /İstanbul

Vitelco Google Map