http://vitelco.com.tr/images/VITELCO/SOCIAL/en.png http://vitelco.com.tr/images/VITELCO/SOCIAL/en.png

CRM Çözümleri

Vitelco Danışmanlık, Müşteri ile doğrudan temas halinde olan Telekom ve Finans sektörü ağırlıklı olmak üzere, tüm sektörlere CRM danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Siebel CRM ürün uygulamalarında uzman ve sertifikalı Danışman kadrosuna sahip olan Vitelco Danışmanlık; Siebel uygulamalarında geniş yelpazede danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Vitelco CRM ekibi; yurtdışında ve yurtiçinde yer aldığı büyük çaptaki CRM implementasyon ve  dönüşüm projelerinde edindiği tecrübeyle;  müşterilerinin ihtiyaçlarını her aşamada çözümleyen etkin bir müşteri yönetimi altyapısı sunmaktadır.  CRM ekibimiz, Çok yönlü ve İnnovatif danışmanlık ilkesiyle, güncel teknolojileri kullanarak, en iyi endüstri çözümlerini üreterek müşterilerinin ihtiyaçlarını çözümlemektedir.

Siebel .  Uçtan uça sağladığımız CRM hizmetleri başlıca şunlardır:

 
Proje Yönetimi

 İş Analizi ve ihtiyaçların tanımlanması

 Çözüm Mimarisi ve Fonksiyonel Tasarımın oluşturulması

 Teknik Geliştirme, Konfigürasyon ve Entegrasyon

 Kalite Güvencesi ve Test Hizmetleri

 Kullanıcı ve Teknik eğitimlerin Verilmesi

 Dönüşüm Yönetimi

 Tasarım Otoritesi olarak ürünlerin doğru mimaride, standartlara uygun geliştirmelerle, minimum performans ve teknik problemlerle kullanılmasının sağlanması


Vitelco ekipleri, mimari stratejilerine uygun, konfigüre edilebilen  ve tekrar-kullanılabilen esnek çözümler sunmaktadırlar.  Öncelikli olarak, Siebel CRM ürünlerinin sunduğu fonksiyonlarla müşterilere çözümler oluşturmak, gerektiğinde modüllerde ek geliştirmeleri yapmak oldukça önemlidir. Ürün Standartlarına uygun olmadan yapılan geliştirmeler; birçok projede performans, ve diğer teknik sorunlara neden olmaktadır, ve maalesef projeler müşteri memnuniyetsizliği ile sonuçlanmaktadır. Vitelco Ürün Uzmanları için; müşteri taleplerini, ürünün standart çözümlerine uygun bir şekilde doğru metodolojileri  izleyerek çözümlemek oldukça önemlidir.

Vitelco CRM ekibi, başta Siebel CRM uygulamaları (Siebel Horizontal Applications, Siebel Industry Applications ) uygulamaları ve modülleri olmak üzere, güncel teknolojileri takip ederek,  eksiksiz sağladığı hizmetlerde “Müşteri Memnuniyeti” yaratmayı öncelikli ilke olarak benimsemektedir.

İletişim

Vitelco Bilişim Hizmetleri A.Ş
  info(@) vitelco.com.tr
  +90 212 366 58 09 
  +90 212 286 39 24 
  Head Office:Maslak Mah. Bilim Sokak, Sun Plaza Blok No:5/A İç Kapı No :13 Sarıyer/ - İstanbul 34485 Türkiye.
  R&D Office :Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark İkitelli OSB Mahallesi Teknopark Sk No:1 Başakşehir /İstanbul

Vitelco Google Map